Úvodní stránka
Magazín Upper Deck v ČR České karty DS Hockey Collector Sběratelé

 Dnes je .  Přejeme Vám hezký den.Info e-mailem:


Nechejte si zasílat informace o novinkách na našich stránkách. Nic vám pak neuteče!

Vítejte v Magazínu!  Najdete zde první E-zine ze světa hokejových karet na českém internetu. Naše články se týkají především novinek ve sběratelství a zajímavostí ze zákulisí jejich výroby. Nechybí samozřejmě ani důležité hokejové zprávy. V této kategorii ještě najdete sekci o těch nejžhavějších novinkách i o kartách již nějakou dobu vydaných, navštivte rubriku Vydané série.
 

Vydáno: 6. září 2003, autor: Petr Mikulášek
Jak budou vypadat nové série II. ?    
Tak nám pozvolna začíná další kartičkářská sezóna. Firmy pomaličku zveřejňují své plány ohledně nových sérií hokejových karet. Zajímá vás, co se v nejbližší době chystá ? Čím se pokusí překvapit Upper Deck, Pacific, Topps či BAP ? Právě pro vás je určen náš kraťoučký mini seriál věnující se plánovaným sériím sezóny 2003-04 !  

Tentokrát jsme se zaměřili na BAP - In The Game Action !

přečíst článek...

Vydáno: 16. srpna 2003, autor: Lukáš Velecký
Jak budou vypadat nové série I. ?    
Tak nám pozvolna začíná další kartičkářská sezóna. Firmy pomaličku zveřejňují své plány ohledně nových sérií hokejových karet. Zajímá vás, co se v nejbližší době chystá ? Čím se pokusí překvapit Upper Deck, Pacific, Topps či BAP ? Právě pro vás je určen náš kraťoučký mini seriál věnující se plánovaným sériím sezóny 2003-04 !  

přečíst článek...

Vydáno: 2. března 2003, autor: Petr Šašek
Osobnosti extraligy (díl šestý - Otakar Janecký)
Nejednoho pochybovače překvapil svou produktivitou a výkonností. V letošním ročníku táhne Pardubice pravděpodobně do nejúspěšnější sezóny v novodobé extraligové historii.  

přečíst článek...

Vydáno: 12. ledna 2003, autor: Petr Šašek
Osobnosti extraligy (díl pátý - Petr Klíma)
 I loňské sezóně byl jedním z milých překvapení tým Litvínova, v čele s nestárnoucím Petrem Klímou. Ostřílený veterán nám neustále dokazuje, že v žádném případě nepatří do starého železa, čemuž svědčí i jeho letošní výsledky. 

přečíst článek...

Vydáno: 30. listopadu 2002, autor: Petr Šašek
Osobnosti extraligy (díl čtvrtý - David Hruška)
 David Hruška se narodil 8. ledna 1977 v Sokolově. Na zimním stadionu v rodném městě hrál národní ligu za Baník až do sezóny 1994/95. Už jako žák byl považován za kanonýra a patřil mezi nejproduktivnější mladé hokejisty

přečíst článek...

Vydáno: 16. listopadu 2002, autor: Petr Šašek
Osobnosti extraligy (díl třetí - Petr Bříza)
 Petra Břízu to táhlo do branky odmalička. Jako malý chodíval hrát fotbal a hokej se svým starším bratrem a kamarády. Cítil, že právě v brance může nejlépe vyniknou a vyrovnat se starším spoluhráčům...

přečíst článek...

Vydáno: 14. října 2002, autor: Petr Šašek
Osobnosti extraligy (díl druhý - Radek Duda)
Sezóna 2000/2001 - běží 49. minuta utkání 17.kola extraligy Plzeň – Sparta. Domácí vedou 6:4, Radek Duda se vrací do hry z trestné lavice a zkratovitě atakuje hokejkou oblíbence plzeňského publika Petra Kořínka. Kořínek zůstává na ledě otřesen a po chvíli se zkrvavenou tváří odjíždí na střídačku. Duda dostává trest na pět minut plus do konce utkání a za pískotu publika míří předčasně do kabin...

přečíst článek...

Vydáno: 2. října 2002, autor: Lukáš Velecký
Co chystá Upper Deck ?
Největší světový výrobce hokejových karet, firma Upper Deck,  před nedávnem zveřejnila informace o triu nových sérií. V tomto článku si je představíme. 

přečíst článek...

Vydáno: 26. září 2002, autor: Marek Cvach
Informace o burzách v Brně a Praze
Marek Cvach, jeden z našich dopisovatelů, se při návštěvě největších tuzemských burz konaných v Brně a Praze zaměřil nejenom na požadavky sběratelů. Následující článek shrnuje všechno podstatné dění. Zároveň přidáváme i aktuální termíny dalších akcí !   

přečíst článek...

Vydáno: 15. září 2002, autor: Petr Šašek
Osobnosti extraligy (díl první - Zdeněk Šmíd)
Právě pod názvem "Osobnosti extraligy" se můžete každé dva týdny těšit na portrét jednoho z extraligových hráčů. Ať už se jedná o Vašeho oblíbence, výtečného gólmana, tvrdého obránce, nezadržitelného střelce či nadějného juniora, věříme, že si seriál, který pro Vás připravuje Petr Šašek oblíbíte. 

přečíst článek...

Vydáno: 2. září 2002, autor: Lukáš Velecký
Co nás v této sezóně čeká a nemine ?
Vydání nové série Upper Deck Series One je plánováno na měsíc říjen, přinášíme vám první ucelené informace, doplněné o první ukázky. Zdůrazňuji, že následujícící informace se momentálně na zahraničních webech ještě neobjevily !!!

přečíst článek...

Vydáno: 29. srpna 2002, autor: Tony Lapačka
Co nás v této sezóně čeká a nemine ?
Pro příští sezónu bylo uděleno celkem 42 licencí na jednotlivé sety, což je zhruba stejně jako loni. Pro letošek to ovšem vypadá, že se zvýší počet exkluzivních setů, tedy limitovaných edic obsahujících různé jersey karet apod.  

přečíst článek...

Vydáno: 26. srpna 2002, autor: Marek Cvach
Patrick Roy - sbírat či ne ?
Ve svém prvním článku pro stránky HockeyCards.cz rozebírá Marek Cvach zájem domácích sběratelů o kartičky brankáře Colorada Avalanche - St.Patricka.

přečíst článek...

Vydáno: 18. srpna 2002, autor: Lukáš Velecký
Stanley Cup v Čechách a na Moravě
V minulých dnech jsme měli možnost vidět jednu nejslavnější hokejovou trofej v ČR, celá událost byla umocněna katastrofickými povodněmi. Článek se snaží shrnout vše podstatné, zároveň je doplněn o exkluzivní fotografie !

přečíst článek...

Vydáno: 3. června 2002, autor: Lukáš Velecký
Jaké budou UD Top Shelf 2002-2003 ?
Informace o novém vydání karet UD Top Shelf 02-03. Nenechejte si ujít podrobnosti ! Následující řádky mají momentálně k dispozici pouze prodejci 

přečíst článek...

Vydáno: 1. května 2002, autor: Lukáš Velecký
Dvě karty v balíčku aneb Pacific PS Titanium Draft Edition
Po minuloročním dárku v podobě karet Private Stock Titanium Draft Edition přichází Pacific s druhým vydání těchto zajímavých karet.

přečíst článek...

Vydáno: 1. května 2002, autor: Lukáš Velecký
Perličky ze "života" Stanley Cupu
Kolikrát se Vám stalo, že jste se při pohledu na nějakou krásnou věc dlouze zamysleli nad její historií ? Pojďte si přečíst zajímavé osudy Stanley Cupu, jedné z nejstarších a nejvýznamnějších trofejí... 

přečíst článek...

Vydáno: 14. dubna 2002, autor: Lukáš Velecký
Topps a redemption program.
Karty Topps patří u nás každoročně k nejprodávanějším, možná jste v balíčku objevili tzv. redemption kartu, víte co si s ní počít ? Zajímá vás, který hráč se skrývá pod určitým číslem ? Všechny potřebné informace si můžete přečíst v následujícím článku. 

přečíst článek...

Vydáno: 13. dubna 2002, autor: Lukáš Velecký
Private Stock Titanium II.
O jednom z největších překvapení "kartičkové" sezóny jste se již jistě slyšeli, v těchto dnech došlo k oficiálnímu uvedení na trh, pojďte se podívat na obrázky a hodnocení.

přečíst článek...

Vydáno: 28. března 2002, autor: Lukáš Velecký
Upper Deck plánuje vydání nových sérií
Zajímá Vás, jak dokáže odpovědět na úspěšné série Ultimate Memoralibia a Between The Pipes od BAP ? 

přečíst článek...

Starší články naleznete v archívu.

 

 

  Vyhledávání


na Hockeycards.cz 
na internetu


Powered by FreeFind
Reklama:


Vaše problémy na naše hlavy!

Nelíbí se Vám něco? Něčemu nerozumíte? Potřebujete poradit? Neváhejte a zeptejte se!

 

 

 
 Copyright © 2001 Velecký Lukáš, Hauerland Lubomír, Corfix
 Jakékoliv dotazy, připomínky či návrhy posílejte na adresu: info@hockeycards.cz