Jak budou vypadat nové série I. ?    

Tak nám pozvolna začíná další kartičkářská sezóna. Firmy pomaličku zveřejňují své plány ohledně nových sérií hokejových karet. Zajímá vás, co se v nejbližší době chystá ? Čím se pokusí překvapit Upper Deck, Pacific, Topps či BAP ? Právě pro vás je určen náš kraťoučký mini seriál věnující se plánovaným sériím sezóny 2003-04 !  

2003-04 TOPPS 

Tradičně nejpočetnější série Topps, alespoň co se týče velikosti základního setu. Pro tentokrát se jedná o 338 karet, mezi nimiž je i 8 výměnných, čili redemption karet, na kterých se v průběhu sezóny objeví osm největších talentů. Základ má tvořit 278 karet, dále následují Rookies (25 karet), Topps All-Stars (12 nejlepších hráčů uplynulé sezóny), Season Highlights a Bash Masters (10 hráčů, kteří dokážou být na ledě velice nepříjemní), nesmíme zapomenout ani na již zmiňovaných 8 výměnnýh karet. Oproti loňské sérii se k paralelním verzím OPC Blue (#'d to 500) a OPC Red (#'d to 100) přidá OPC Gold Line (#'d to 50). Mezi inzertními série zaujmou podepsané karty legend NHL a těch nejzářivějších nováčků, množství jersey karet doplněné o dual verze a v neposlední řadě i několik verzí Tough Materials věnované všem fanouškům bitkařů, ať už se jedná o single, double jersey karty či jejich podepsané verze !!! 

Mezi inzertní série patří Autographed cards (J.Lemaire, B.Clarke,...), Signs of Youth (Nash, Kovalčuk,..), Signs of Tough (Ray, Worrel,...), Tough Materials Signature (Ray, Worrel,...), Tough Materials, Double Tough Materials, First Round Fabric (Spezza, Bouwmeester, Jágr,..), First Round Fabric Dual, First Overall Fabric (Lemieux, Lindros, Nash,..), First Overall Fabric Dual, The Lost Rookie Cards (Roy, Lemieux, Yzerman, ...), Stanley Cup Heroes, USA Idols, International Idols, Own The Game (Points, Rookie Points, Wins, Penalty Minutes)

 

       

checklist - řadové karty                 checklist inzertní karty

 

Příště se podíváme na BAP In The Game Action

 

16.8.2003 - Lukáš Velecký 

 Zpět do magazínu

 

Copyright © 2001-03 Velecký Lukáš, Hauerland Lubomír
Jakékoliv dotazy, připomínky či návrhy posílejte na adresu: info@hockeycards.cz