Upper Deck plánuje vydání nových sérií...

V letošním roce Upper Deck sice rozšířil množství vydaných karet o série Heads Up, Road to the Cup či Power Play, ovšem na veřejnost "prosákly" informace o dvou žhavých novinkách.
Minulý rok způsobila firma BAP obrovskou vlnu nadšení mezi sběrateli vydáním karet 00-01 Ultimate Memoralibia, jednalo se o balíček obsahující pouhopouhou jednu kartu, ovšem pokaždé v něm byla  jedna z 650 druhů memoralibia karet, jejichž nejvyšší počet kopií byl xx/90.
Jak už to vypadá, novým mohykánem se stává... UD Ultimate Collection. Balíček obsahující čtyři karty nás překvapí svojí rozmanitostí. Jedna karta základního setu, dále nováček s určitým počtem kopií, podepsaná a game-jersey karta. To vše za "pouhých" 100$. Vydání je plánováno na polovinu května.

Druhá novinka bude přístupná širokému okruhu sběratelů. Jedná se o konkurenci nedávno vydané brankářské sérii  BAP Between The Pipes, u Upper Decku nesoucí název UD Mask Collection. Součástí série jsou i podepsané a memoralibia karty brankářů, v každém boxu se má nacházet i jedna z masek brankáře NHL. <Pokoušel jsem se zjistit, zda se jedná o kartu zobrazující masku či miniaturu, prozatím však bezúspěšně, brzy se dozvíte více>. Ještě bych dodal, cena balíčku je stanovena na 3.99$, datum vydání - červen.

28.3.2002 - Lukáš Velecký 

 Zpět do magazínu

 

 


Copyright © 2001 Velecký Lukáš, Hauerland Lubomír, Corfix
Jakékoliv dotazy, připomínky či návrhy posílejte na adresu: info@hockeycards.cz