Nejdříve bychom Vám chtěli poděkovat za zájem o stránky HockeyCards.cz ! Vybrané karty Vám dodáme v co nejkratší době, vzhledem k nedostatku času jsou momentálně aktualizovány nabídky karet českých a slovenských hráčů působích v NHL. V případě, že sháníte cokoliv jiného (např. karty určitého týmu, brankáře, nováčky či hvězdy), neváhejte a kontaktujte nás ! Obratem dostanete aktuální nabídku. Zároveň existuje možnost objednání konkterétních karet včetně setů za velice příznivé ceny. Uvádíme informace týkající se poštovného, samozřejmě se dá vždycky domluvit na nejvýhodnějším způsobu pro obě strany. 

 

Jakým způsobem obdržím karty ? Karty posíláme několika způsoby (viz. níže), bezpečnost je naší prioritou. Tudíž používáme množství ochranných prvků (např. Top Loadery), navíc tvrdé kartonky nebo kortony a pouze polstrované obálky. V případě, že Vám zásilka přijde viditelně poškozená, raději ji odmítněte a my budeme požadovat po České poště náhradu ! Tyto případy se nám sice nestávají, ale přesto buďte prosím obezřetní.

Jak mám zaplatit ? Dobírku zaplatíte samozřejmě při převzetí, dále nám můžete poslat peníze složenkou, popř. obyčejným nebo doporučeným dopisem - ovšem pouze na vlastní nebezpečí. Při ztrátě se můžete obrátit na Českou poštu, ovšem za dopis bez pojištění nedostanete žádnou náhradu ! Proto asi nejbezpečnějším způsobem je složenka  

Posíláte karty i na Slovensko ? Samozřejmě - poštovné je sice o něco málo vyšší, ale kupující obdrží spoustu lákavých výhod, ve velkém množství případů poštovné ZDARMA jako malou pozornost. 


 

  1. VZÁJEMNÁ VÝMĚNApoštovné si hradí každý sám

  2. OBYČEJNÝ DOPISkarty doručíme v polstrované obálce, v tomto případě nám musíte poslat peníze složenkou nebo dopisem. K objednávce se připočítává 10,-Kč !

  3. DOPORUČENÝ DOPISkarty doručíme v polstrované obálce, v tomto případě nám musíte poslat peníze složenkou nebo dopisem. K objednávce se připočítává 20,-Kč !

  4.  DOBÍRKAplatba při přebírání zásilky. K objednávce se připočítává 60,-Kč !

Zaškrtněte možnost, jak chcete karty poslat:


Vzájemná výměna

Obyčejný dopis

Doporučený dopis

Dobírka

Jiná možnost (napište jaká)