Úvodní stránka
Magazín Upper Deck v ČR České karty DS Hockey Collector Sběratelé

 Dnes je .  Přejeme Vám hezký den.Info e-mailem:


Nechejte si zasílat informace o novinkách na našich stránkách. Nic vám pak neuteče!


Sběratelské burzy

Seznam míst, kde se konají pravidelné sběratelské burzy. Pokud víte o nějakém místě ve vašem okolí, kde se chystá burza pro sběratele hokejových karet, dejte nám i ostatním o tom vědět. Na adresu info@hockeycards.cz pošlete krátkou charakteristiku akce, místo konání, čas a můžete přidat i krátký popis trasy od vlakového či autobusového nádraží či jiného důležitého orientačního bodu. 

Poznámka: autoři tohoto webu nejsou organizátory těchto burz a nenesou žádnou zodpovědnost za případné změny v termínech či místech konání 

Pozor - Pozor - Pozor - Pozor - Pozor - Pozor - Pozor - Pozor - Pozor

Dne 29.4.2004 se od 9:00 do 14:00 uskuteční v Ostravě MEGABURZA hokejových karet. Jedná se o mezinárodní akci, konanou k hokejovému mistrovství světa. Vše se koná v Domě kultury NH, nám. SNP, Ostravě - Zábřehu. Vstupné je pouze 30,-Kč (POZOR ! - vstupenky jsou slosovatelné, hlavní je lístek na MS a množství dalších zajímavých věcí). Stoly v ceně 80,-Kč lze zamluvit na hockey2004@email.cz . Pro případné informace se můžete obrátit na výše uvedenou adresu, popř. telefonicky 596 741 464 nebo mobil 736 719 439 

Všechny uvedené informace se nacházejí i na volně dostupném letáku  

 

Pravidelně konané akce

PRAHA: každou první sobotu v měsíci, burza se koná v Kulturním domě Krakov, Praha - Bohnice, 8:00 až 12:00 hod. Na místo se dá nejlépe dostat ze stanice metra Nádraží Holešovice busem č. 144, směr Poliklinika Mazurská, odsud je to asi 5 minut pěšky, na místě se dá přeptat na KD Krakov, je to uprostřed sídliště a každý chodec jednoduše vysvětlí cestu.

OSTRAVA: každou druhou sobotu v měsíci, Kulturní dům Nové Huti v Ostravě, 8:00 až 12:00 hodin.

BRATISLAVA: každou druhou sobotu v měsíci, takže 10. 11., 8. 12, 12. 1. 2002, burza se nyní bude konat v Klubu Valčík RD, Podkolibská Ulica č. 1, 8:00 až 12:00, Vchod do klubu Valčík je naproti podjezdu pod železniční tratí na trase trolejbusu č. 203 směr Koliba, asi 10 min. pěšky od železničního nádraží Bratislava hlavné.

TRENČÍN (SR): každou třetí sobotu v měsíci, burza se koná v Domě Armády poblíž centra Trenčína, je to asi 15 minut svižnou chůzí od autobusového a železničního nádraží. Obvyklý čas konání: dopoledne 8:00 až 12:00.

BRNO: obvykle poslední sobotu v měsíci, sál Stadionu na Kounicově ulici v Králově Poli. Jsou to tři zastávky tramvají (šalinou) číslo 1 od hlavního železničního nádraží směr Řečkovice. Od zastávky ulicí Antonínskou nebo Smetanovou "do kopce" až na ulici Kounicovu a potom doprava. Stadion je nepřehlédnutelná budova patřící brněnskému Sokolu. Čas konání 8:00 až 12:00. Informace je možné získat v prodejně hokejových karet v brněnské pasáži ALFA.

  Vyhledávání


na Hockeycards.cz 
na internetu


Powered by FreeFind
Reklama:


Vaše problémy na naše hlavy!

Nelíbí se Vám něco? Něčemu nerozumíte? Potřebujete poradit? Neváhejte a zeptejte se!

 

 

 
 Copyright © 2001 Velecký Lukáš, Hauerland Lubomír, Corfix
 Jakékoliv dotazy, připomínky či návrhy posílejte na adresu: info@hockeycards.cz